Apie mus

Mums labai svarbūs tvarūs sprendimai. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad nenaudojame netinkamų ar dalinai tinkamų  sprendimų ir medžiagų. Stogus statome su panašia intencija kaip senovėje, kai geri stogai buvo daromi iš ąžuolo, su labai tvirtais ilgaamžiais mazgais, kad stogas laikytų 100 metų.

Išsiskiriame ir sprendimų išpildymu. Jei pagal projektą į kampą turi būti įkalta 12 vinių, vadinasi turi. Netaupome laiko sąnaudų vardan kokybės.

Didžiausias Stogos turtas - profesionalūs darbuotojai. Mūsų darbuotojai stogdengiais dirba visus metus - ir sezono, ir žiemos metu.

Tegul mūsų darbai kalba patys už save.

Įmonės įkūrėjas ir vadovas
Viktoras Bučelis

Atsiliepimai

Sveiki, Stoga mano statomame name Saldenės g. 3, Vilnius apskardino tris kaminus, namo ir garažo stogo parapetus, daugiau ne 60 metrų. Darbai apėmė sudėtingą parapetų tvirtinimą, sandarinimą, pataisant anksčiau netinkamai parinktą spalvą, pasiūlė ir įrengė papildomas juostas visu perimetru. Visi atliekami darbai pranoko lūkesčius, nes būdavo atliekami labai kruopščiai ir kokybiškai, netekdavo prašyti ką nors padaryti geriau, nes patys atkreipdavo dėmesį, pasiūlydavo, kad ir darbui imlius, bet tinkamus sprendimus. Kadangi Stoga savo darbais įrodė atsakingą požiūrį, darbo kultūrą ir kokybę, jiems vėliau patikėjau ir daugiau darbų, kuriuos taip pat atliko idealiai ir už puikų darbo ir kokybės santykį! Nedažnai tai darau bet, tikrai juos rekomenduoju! Atliktus darbus galėčiau parodyti.

Vincas Sasnauskas
+370 687 25093, Saldenės g. 3, Vilnius